Борімося – поборемо!

Дата: 01.10.2023 08:00

Фото без описуШановна громадо!

Цього року, вперше, 1 жовтня відзначаємо День захисників та захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці та Українського козацтва.
Минає 585 днів, як окупанти здійснили повномасштабне вторгнення на нашу країну. Майже 10 років наші славетні захисники та захисниці зі зброєю в руках у лавах Збройних Сил, Національної гвардії, правоохоронних органів і добровольчих формувань, рятувальники, волонтери, демонструють всьому світу незламність та нескореність духу українців. Сьогодні весь народ став єдиним тилом для тих, хто захищає нашу країну.

Цей день є важливим для українців, оскільки тісно переплітається історичне минуле та наше сьогодення. Здавна Пресвята Богородиця була заступницею українського козацтва, а свято пов’язувалося з такими поняттями, як військова честь, звитяга, мужність, захист кордонів і рідної землі.

Ціна боротьби надто висока. Вічна пам’ять і слава всім, хто віддав найцінніше – своє життя за волю та незалежність України.

Напередодні до Алеї Пам’яті були покладені квіти Героям, які своє життя поклали за Батьківщину.

Дякуємо кожному та кожній, хто стоїть на захисті України, всім тим, хто дарує можливість зустріти новий день. Віримо, що наша боротьба неодмінно завершиться Перемогою.

Бажаємо вам міцного здоров’я, незламної волі та надійного родинного тилу. Нехай День захисників та захисниць України завжди святкується під покровом мирного неба!🕊

Борімося – поборемо!

Слава Україні! Слава її Героям!💛