У Чуднівській громаді проводиться обговорення пропозицій зі створення офіційної символіки громади

Дата: 03.10.2023 15:00

Фото без опису  На громадське обговорення  виноситься символіка Чуднівської міської територіальної громади, яка буде затверджена найближчою сесією Чуднівської міської ради.  Просимо жителів громади долучитися до громадського обговорення.

Короткий опис герба громади: у лазуровому (синьому) щиті, обрамленому вузькою смужкою оранжевого кольору, срібна (біла) фортечна стіна з двома вежами, між якими здіймається людська рука у золотому (жовтому) латному обладунку із шаблею.

Прапор

Короткий опис прапора громади:

червлене (червоне) прямокутне полотнище зі співвідношенням сторін 2:3, із повздовжньою двокольоровою жовто-блакитною смугою, ширина якої складає 1/3 ширини полотнища, розташованою по центру полотнища.

Поверх усього у центральній частині полотнища міститься срібний (білий) рівновеликий хрест з розбіжними кінцями, розміром ½ ширини полотнища.

У центрі хреста поверх усього міститься герб Чуднова, висота якого складає 2/5 ширини полотнища.

Прийом зауважень і пропозицій здійснюється за адресою: 13201,  вул. Героїв Майдану, 104,  м. Чуднів, Житомирського району  Житомирської області, а також на сторінці Чуднівської міської територіальної громади у Facebook: https://www.facebook.com/ChudnivTG

Усі думки будуть враховані під час підведення підсумків громадського обговорення.

Проєкт рішення

Рішення сесії