Борці Чуднівської ДЮСШ вдало стартували у чемпіонаті Житомирської області з греко-римської боротьби

Дата: 06.10.2023 09:13

Фото без опису29-30 вересня цього року у місті Житомирі відбувся чемпіонат Житомирської області з греко-римської боротьби серед юнаків 2007-2008 років народження.
Команда чуднівських борців взяла участь у цих представницьких змаганнях. Підготували команду тренери-викладачі чуднівської дитячо-юнацької спортивної школи Михайло Тарасюк та Юрій Артемчук.
Ці змагання зібрали більше 100 учасників з усієї області, створивши неймовірну атмосферу змагань та спортивного духу.
 У результаті запеклих сутичок, наші борці посіли такі місця:
🏆Чемпіоном у ваговій категорії до 45 кг став Максим Павелко.
🥈Срібним призером став Боровик Назар у ваговій категорії до 45 кг, Приходченко Максим у ваговій категорії до 55 кг та Кратківський Артем у ваговій категорії до 65 кг.
🥉Бронзовими призерами стали Петрик Роман у ваговій категорії до 41 кг, Котюжинський Влад у ваговій категорії до 80 кг та Халмірзаєв Максим у ваговій категорії до 110 кг.
Гарну технічну боротьбу та вправні поєдинки провели чуднівчанини Ломакін Олександр та Равшанов Артем.
✊Такі змагання піднімають інтерес до занять спортом, виховують патріотизм і любов до рідного краю.