Житомирська область

У Чуднові відбувся щорічний турнір з міні-футболу пам’яті учасника бойових дій Василя Данилюка

Дата: 10.10.2023 14:01
Кількість переглядів: 126

8 жовтня на стадіоні «Тетерів» м. Чуднів відбувся четвертий щорічний турнір з міні-футболу пам’яті учасника бойових дій, командира спецпідрозділу Національної гвардії України Василя Данилюка.

Цьогоріч у турнірі взяли участь 4 команди:  збірна команда підрозділів Національної Гвардії України,  ФК «Liv-Comfort» (м.Київ), військової частини А-1979 та Чуднівської ДЮСШ.

Цього дня  вшанувати пам’ять Василя Данилюка прийшли його рідні, колеги, побратими по службі, представники міської ради.

За результатами турніру першість виборола футбольна команда «Liv-Comfort» (м.Київ).

Срібними призерами стали представники  збірної команди Національної Гвардії України, а бронза - у військової частини А-1979.

Усі команди було нагороджено грамотами відділу культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради, медалями та кубками.

За традицією команда-переможець отримала перехідний кубок турніру.

Тож дякуємо командам за видовищну гру, вітаємо призерів та бажаємо їм нових перемог!

Відділ культури, молоді та спорту

Чуднівської міської ради