Відбулося засідання робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку

Дата: 11.10.2023 16:42

10 жовтня 2023 року відбулося засідання робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Чуднівської міської територіальної громади за участю експертів з просторового планування Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

На порядку денному було розглянуто ряд питань, а саме:

1. Погодження матеріалів аналізу умов просторового розвитку Чуднівській територіальної громади.

2. Визначення засобів залучення зацікавлених сторін до участі у стратегічній сесії.

3. Формування сценарію просторового розвитку території громади для винесення на стратегічну сесію.

4. Формування програми проведення стратегічної сесії.

5. Визначення тематичних напрямів обговорення пропозицій з просторового розвитку громади на стратегічній сесії.

До обговорення даних питань долучилися  всі присутні члени робочої групи,   активно надаючи  свої зауваження та пропозиції.

У підсумку погодили аналітичні карти, SWOT-аналіз з урахуванням висловлених у ході засідання коригуваньдоопрацювали перелік зацікавлених сторін, напрацювали перелік детальних планів територій, які потрібно розробити у складі комплексного плану, погодили проведення стратегічної сесії 3 листопада 2023 року, визначили пріоритетним сценарієм просторового розвитку Чуднівської територіальної громади створення сприятливих умов для розвитку підприємницької діяльності та комфортного життя мешканців на засадах збереження довкілля, удосконалення інженерної, транспортної та соціальної інфраструктури.