Житомирська область

Відбулося четверте засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Чуднівської міської територіальної громади до 2027 року

Дата: 12.10.2023 16:51
Кількість переглядів: 406

11 жовтня 2023 року, за підтримки Проєкту USAID "Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування" («ГОВЕРЛА»), ГО "ЕНДШПІЛЬ" та експерта Юрія Вдовенка, відбулося четверте засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Чуднівської міської територіальної громади до 2027 року та Плану заходів з її реалізації на 2024-2025 роки.

Робоча група працювала над остаточним формуванням місії та бачення розвитку громади. Згідно з планом-графіком проведення засідань, на цьому засіданні робоча група поділилась на галузеві робочі підгрупи, які працювали над формуванням стратегічних цілей (пріоритетів), операційних цілей та розробкою завдань до них.