Житомирська область

Програма «ВідновиДІМ» діє: допомога у відбудові пошкоджених будинків

Дата: 17.10.2023 11:09

Які витрати фінансує Програма?
Програма дозволяє модернізувати внутрішні системи будинку, провести зовнішнє утеплення, зменшити споживання енергії та витрати мешканців на комунальні послуги. Фінансування за Програмою надається виключно на витрати, пов’язані з виконанням таких видів робіт (послуг), що не належать до заходів з енергоефективності:

● заміна або ремонт пошкоджених світлопрозорих огороджувальних конструкцій (віконних блоків або/та блоків балконних дверей, зовнішніх дверей);

● ремонт пошкоджень фасадів будівлі;

● ремонт пошкоджень покриття будівлі;

● ремонт пошкодженого обладнання дахових котелень та інженерних мереж.

Отримані кошти можуть бути задіяні як на здійснення відповідних будівельних робіт, так і на придбання матеріалів та обладнання, необхідних для виконання таких робіт.
Фонд не надає фінансування на витрати, пов’язані з виконанням будь-яких інших видів робіт (послуг), які не визначені як Прийнятні заходи згідно з цією Програмою.
Хто може брати участь?

Учасниками Програми можуть стати усі об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), що розташовані на всій території України, крім тимчасово окупованих територій і територій активних бойових дій (зокрема території активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси), а також населених пунктів, де органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населених пунктів, що розташовані на лінії розмежування.

Як відбувається фінансування?

Фонд надає учасникам Програми фінансування у формі Гранту, який виплачується на безоплатній та безповоротній основі в розмірі 100% вартості витрат на виконання Прийнятних заходів за Проектом. Загальна сума Гранту складається з сум Першого та Другого Траншів і не може перевищувати граничну суму — 7,2 мільйони гривень на один об’єкт відновлення (будинок або частину будинку, якщо в будинку створено більше одного ОСББ).

Завантажити всі документи, необхідні для подання заявки, можна на цій сторінці.