Урок з мінної та пожежної безпеки
Дата: 20.10.2023 10:46
Кількість переглядів: 134
19 жовтня 2023 року, юні рятувальники Великокоровинецького ліцею🚒 Чуднівської міської ради Житомирського району, разом з інспекторським складом Житомирського районного управління ДСНС🚓, поліцейським офіцером громади 👮♂️ та старшим інспектором сектору ювенальної превенції Житомирського РУП, провели захоплюючий урок з мінної 🧨 та пожежної 🔥 безпеки для своїх молодших однокласників.
По завершенню уроку, юні рятувальники роздали друковану продукцію від UNICEF Ukraine 🌐, щоб підкреслити важливість цієї ініціативи та подарувати корисну інформацію своїм однокласникам. 🎁