🗣Твоя кров може воювати!

Дата: 20.10.2023 14:41

Шановні жителі Чуднівської громади!
📆 26 жовтня 2023 у денному стаціонарі КНП «Чуднівська лікарня» буде організовано День донора.
🩸Забір крові буде проводитися працівниками виїзної бригади КНП «Обласний центр крові» Житомирської  ОР.   Забір крові проходитиме на базі Чуднівської лікарні з 9:00 до 13:00.
❗️Просимо усіх небайдужих долучитися до збору крові для Збройних сил України та для потреб цивільних громадян.

🕯«Ми безсилі повернути до життя тих, хто загинув, захищаючи Україну. Та ми можемо і повинні робити все від нас залежне аби зберегти життя живим»

❓Хто може бути донором
🔴Вік від 18 років
🔴Вага від 50 кг
🔴Відсутність тимчасових або абсолютних протипоказів. Якщо ви маєте хронічні захворювання або приймаєте ліки, будь ласка, проконсультуйтесь з лікарем на місці.

❌ Протипоказання: серцево-судинні захворювання, захворювання печінки та нирок, хвороби органів дихання, цукровий діабет, ендокринні захворювання, онкологія, вірусні гепатити В і С, серйозні хірургічні втручання.

📄З собою взяти:

2. Ідентифікаційний код

✅Як підготуватися?

1. За 5 днів перед здачею крові відмовтеся від прийому ліків від болю, анальгетиків, аспірину та препаратів, що їх містять.
2. За 2 дні не вживайте алкоголь.
3. За 2 години перед здачею крові утримуйтеся від куріння.
4. Протягом доби дотримуйтеся легкої дієти, уникаючи яєць, молочних продуктів, вершків, масла, жирного м'яса, ковбас, копчених виробів, снеків і фастфуду. Обов'язково з'їжте легкий сніданок перед здачею крові (солодкий чай, дієтичне печиво, каша на воді), і утримуйтеся від кави зранку.
5. Не приходьте здавати кров, якщо відчуваєте нездужання, такі як озноб, запаморочення, головний біль чи слабкість.

‼️ Поки наші воїни рятують нам життя, наш обов’язок, в разі потреби, –  рятувати їх.

Приєднуйтесь до нас та даруйте крапельку життя. 🙏