БЕЗОПЛАТНІ ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЇ З ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ ВІД ТОПОВИХ МІЖНАРОДНИХ ЕКСПЕРТІВ В РАМКАХ ПРОЄКТУ ONFRONTIERS

Дата: 23.10.2023 09:47

КОЛИ: до 15 листопада 2023 року; до 15 березня 2024 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: бізнес

Державна установа «Офіс сприяння підприємництву та експорту» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка» пропонує суб’єктам малого та середнього підприємництва (МСП) підтримку у відновленні та розвитку своїх підприємств в Україні в умовах воєнного часу шляхом надання спеціалізованих консультаційних послуг – сесій з міжнародними бізнес-експертами на глобальному маркетплейсі OnFrontiers.

OnFrontiers — глобальний маркетплейс, що об’єднує близько 50 тисяч фахівців світового класу, які допомагають підприємцям знайти відповіді на будь-які питання з ведення бізнесу. Клієнтами OnFrontiers є провідні компанії зі списку Fortune 500, а також такі бренди, як: Bose, Deloitte, OPIC, Rockefeller Foundation, DHL, The World Bank та інші. Скористайтеся можливістю розвивати ваш бізнес за підтримки фахівців, що консультують визнаних світових лідерів!

Для кого:

Для суб’єктів малого та середнього підприємництва (МСП).

Сума

Безоплатні консультації

Терміни

Дедлайни:

• до 15 листопада 2023 року;

• до 15 березня 2024 року.

Умови:

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3tEJlcG (форма заповнюється англійською мовою).

Теми, на які можна отримати консультації:

• Оцінка та адаптація бізнес-моделі у зв’язку з повномасштабною війною, зокрема реконфігурація виробничих потужностей і бізнес-процесів у зв’язку з релокацією підприємства;

• Ефективні рішення у сфері маркетингу, просування товарів чи послуг на нові міжнародні ринки (включно з логістикою / дослідженням ринку);

• Адаптація продукту або послуги до нового міжнародного ринку/адаптація етикетки продукту відповідно до міжнародних вимог;

• Зміна та адаптація ланцюжків поставок, що були розірвані через повномасштабну війну;

• Імпортозаміщення та заповнення ніш на ринках, вивільнених від російських та білоруських товарів.

Всього до проєкту зможуть долучитися до 100 українських підприємств з різних секторів економіки. Експерти консультуватимуть англійською мовою.

Консультації здійснюватимуться за ініціативи Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національного проєкту Дія.Бізнес за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Можливості

Детальніше ТУТ