День пам’яті загиблого воїна АТО Руслана Котвіцького

Дата: 24.10.2023 09:30

24 жовтня 2023 року минають восьмі роковини з дня загибелі воїна АТО, справжнього героя України, солдата Руслана Котвіцького.

Руслан Ростиславович Котвіцький народився 1977 року в смт Романів Житомирської області, від 1985 року проживав у селі Карвинівка, де 1994-го закінчив загальноосвітню школу. В Карвинівці одружився та проживав.

З 1990-х років мешкав та працював у місті Житомир.
 11 березня 2015 року був мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив санітарним інструктором у 53-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина А0536 (польова пошта В0927), міста Сєвєродонецьк/Лисичанськ Луганської області).
 З 2015 року брав участь в антитерористичній операції на сході України.
 24 жовтня 2015 року солдат Руслан Котвіцький загинув під час несення служби в районі селища міського типу Верхньоторецьке Ясинуватського району Донецької області.
     Похований у селі Карвинівка.
Хай пам’ять про всіх загиблих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Вічна пам’ять та вічна слава. Ми пам’ятаємо…