День пам’яті загиблого воїна Богдана Рябка

Дата: 24.10.2023 11:51

Сьогодні, 24 жовтня, минає рік з дня загибелі у російсько-українській війні військовослужбовця, Богдана Юрійовича РЯБКА з села Княжин, який поклав життя за свободу і незалежність свого народу.🕯
З жовтня 2020 року Богдан Рябко проходив військову строкову службу у військовій частині 3066 Національної Гвардії України, де вже через три місяці підписав контракт та продовжив служити у військовій частині на посаді стрілець 2-го відділення 3-го взводу 1-го батальойону до початку повномасштабного вторгнення російського агресора.

23 вересня 2022 року добровільно був відкомандирований на схід України у складі батальйону ім. Сергія Кульчицького Національної гвардії України.

Вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, внаслідок мінометного обстрілу російським окупантом, отримавши поранення не сумісні з життям, загинув 24 жовтня 2022 року, поблизу населеного пункту Білогорівка Луганської області.

Богдан назавжди залишиться в серці кожного з нас як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.🙏🏼
            Вічна слава Герою-земляку!