У Чуднівській міській раді відбулась зустріч з експертами Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» щодо впровадження енергоефективних заходів у громаді

Дата: 26.10.2023 14:33

23 жовтня у Чуднівській міській раді відбулась зустріч керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних установ з представниками Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Зустріч мала консультативний характер щодо впровадження енергоефективних заходів у громаді та допомогти посадовим особам місцевого самоврядування налагодити системну роботу в цьому напрямку у бюджетних установах.

Також під час наради обговорено питання запровадження дієвих систем енергоменеджменту, енергомоніторингу, підготовку програмних документів та надано рекомендації стосовно участі у грантовому проєкті з енергоефективності.

Громада має працювати над підвищенням енергоефективності та зменшенням витрат на енергоносії. Чітке планування та стратегія дозволять скоротити витрати на комунальні послуги та використати кошти бюджету на вирішення інших нагальних потреб у громаді.