На офіційному сайті Житомирської ОВА створено окремий розділ — «Прозорість та підзвітність»

Дата: 27.10.2023 10:47

На виконання розпорядження начальника Житомирської ОВА №478 від 10.10.2023 «Про утворення робочої групи «Прозорість і підзвітність» обласної військової адміністрації», на офіційному веб-сайті Житомирської ОВА створено окремий профільний розділ «Прозорість та підзвітність», з яким можна ознайомитися ТУТ.

Зокрема, у розділі викладена нормативно-правова база щодо діяльності робочої групи, перелік об’єктів, на відбудову яких були спрямовані кошти з фонду ліквідації наслідків збройної агресії, а також новини щодо діяльності робочої групи.

Головне завдання групи – це протидія корупції.

Робоча група здійснюватиме контроль за належним використанням коштів, що надійшли в область із Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, а також інших субвенцій із державного бюджету. Діяльність робочої групи буде максимально прозора та підзвітна в медійному полі із залученням громадськості.