Молодь Чуднівської громади відвідали Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат»

Дата: 28.10.2023 16:31

Фото без описуВідділом культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради для молоді громади було організовано поїздку до Вінницького обласного молодіжного центру «Квадрат».

Під час візиту для нашої молоді провели екскурсію молодіжним центром. Всіх вразила архітектурна доступність, наявність у центрі студії звукозапису, лабораторії з 3D-принтерами та мистецької галереї, тут діє відділ з національно-патріотичного виховання.

В рамках зустрічі працівниці центру розповіли чуднівчанам про підходи молодіжної роботи та ознайомили з набутими волонтерськими навичками, адже з моменту повномасштабного вторгнення МЦ «Квадрат» є не тільки місцем розвитку молодих людей, але ще й волонтерським осередком.

Присутнім продемонстрували способи плетіння маскувальних сіток. Також мали можливість пограти настільні ігри.

У рамках зустрічі юнаки та дівчата отримали незабутні враження та позитивні емоції. Сподіваємось, що дана поїздка змотивує нашу молодь активніше брати участь у житті громади, створювати молодіжні осередки для проведення дозвілля та розвитку.

На згадку про нас ми залишили у Вінницькому молодіжному центрі «Квадрат» сувеніри із символікою Чуднівської громади.

Відділ культури, молоді та спорту

Чуднівської міської ради