Відбулася робоча зустріч із представником Державної служби України з безпеки на транспорті

Дата: 02.11.2023 16:50

01 листопада 2023 року у м. Житомирі відбулася робоча зустріч голови Чуднівської міської територіальної громади Віталія Войтка та завідувача сектора економічного, агропромислового розвитку та інвестицій Андрія Кухара із представником Державної служби України з безпеки на транспорті начальником відділу державного нагляду (контролю) у Житомирській області Миколою Грибаном.

Основним питанням було обговорення скарг від жителів  щодо інтенсивного руху великовагового транспорту та сільськогосподарської техніки на автомобільних дорогах місцевого значення з порушенням габаритно-вагових норм перевезень на території Чуднівської громади. Важливим питанням, що викликало ряд запитань від представників Чуднівської громади, були норми перевезення вантажу у населених пунктах.

Також присутні обговорили порядок пасажирських перевезень на території Чуднівської громади.

Представник Державної служби наголосив, що особлива увага при здійсненні заходів державного нагляду (контролю) приділена технічному стану транспортних засобів, дотриманню визначеного маршруту та розкладу руху згідно з укладеним договором, відповідності транспортних засобів умовам перевезень та параметрам комфортності, недопущенню нелегальних перевезень пасажирів.

В підсумку зустрічі було підкреслено про майбутню співпрацю Державної служби України з безпеки на транспорті у Житомирській області з Чуднівською міською територіальною громадою.

"Гаряча лінія" Укртрансбезпеки – (044) 334-43-04.