Привітання міського голови Віталія Войтка з Днем ракетних військ та артилерії та Днем інженерних військ України

Дата: 03.11.2023 08:51

Фото без описуТрадиційно цього дня Збройні Сили України відзначають подвійне свято День ракетних військ та артилерії та День інженерних військ.

У час, коли Україна бореться за свою незалежність ви продовжуєте робити надзвичайний внесок в обороноздатність України. Вашу роботу неможливо переоцінити. Ви – наші янголи-охоронці, оберігаєте наше сьогодення та даруєте віру у майбутнє.

Артилеристи – воїни, яких боїться ворог, які завжди прийдуть на допомогу піхоті та вирішать долю будь якої битви.
Наші артилеристи роблять неймовірне, опановуючи новітні зразки озброєння за лічені тижні. Не на словах, а на ділі демонструючи свою високу ефективніст на полі бою.

Як би не було тяжко, під кулями та снарядами ворогів наші інженери прокладають мости. Не шкодуючи себе йдуть вперед розміновуючи мінні загородження та рятуючи життя нашим побратимам.

Дякую за ваші патріотизм, мужність, за оборону нашої Батьківщини від російських загарбників! Завдяки вам Україна крок за кроком наближається до Перемоги!

Бажаю Вам сталевої витримки, натхнення та Божого благословення на шляху до нашої спільної перемоги над російськими загарбниками!

Слава воїнам інженерних, ракетних військ та артилерії!

Слава Україні!

З повагою міський голова Віталій ВОЙТКО