Відбулося засідання виконавчого комітету Чуднівської міської ради

Дата: 08.11.2023 16:02

➡️ Сьогодні, 8 листопада 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Чуднівської міської ради  під головуванням міського голови Віталія Войтка.
У ході засідання було розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.
Всього було винесено 16 питань на порядок денний, зокрема:

1. Про визначення переможця конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Чуднів.

2. Про зняття з квартирного обліку гр. Березюка С.В.

3. Про взяття на квартирний облік гр. Мельника А.А.

4. Про намір передачі комунального майна в оренду та включення до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Чуднівської міської ради для передачі в оренду на аукціоні.

5. Про намір передачі комунального майна в оренду та оголошення аукціону на право оренди частини приміщення загальною площею 64,8 м2 в смт.В.Коровинці по вул. Терещенка, 11.

6. Про передачу в оренду майна комунальної власності міської ради та оголошення аукціону на право оренди частини приміщення загальною площею 15,0 м2 в с. Карвинівка, вул. Шевченка, 18а.

7. Про передачу в оренду майна комунальної власності міської ради та оголошення аукціону на право оренди частини приміщення загальною площею 80,0 м2 в м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 125.

8. Про внесення змін у договір оренди від 01.07.2021 № 22 в частині зменшення площі орендованого приміщення, яке розташоване за адресою: в/м № 10, буд. 175, смт. Вакуленчук.

9. Про встановлення тарифу на  теплову енергію ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕПЛО УКРАЇНА».

10. Про надання дозволу на порушення об”єкта благоустрою ЧКП “Теплокомуненерго”.

11. Про затвердження переліку категорій осіб чи сімей звільнених від плати за  надання  соціальних послуг.

12. Про затвердження  Протоколу засідання   комісії  з розгляду  питань щодо  надання  компенсації  за  пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок  бойових  дій, терористичних актів, диверсій, спричинених  збройною  агресією Російської  Федерації  проти України  від  07.11.2023 року №34.

13. Про затвердження  Протоколу засідання   комісії  з розгляду  питань щодо  надання  компенсації  за  пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок  бойових  дій, терористичних актів, диверсій, спричинених  збройною  агресією Російської  Федерації  проти України  від  07.11.2023 року №35.

14. Про надання дозволу органу опіки та піклування на купівлю 1/3 частини житлової квартири на ім’я малолітньої  дитини – Брюханова Богдана Павловича.

15. Про видалення зелених насаджень на території Красносільского старостинського округу.

16. Різне.