Заряджені гідністю та жагою свободи 🕊

Дата: 21.11.2023 12:00

Фото без опису21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи i 10-та річниця Революції Гідності. Цей день нагадує українцям про переломні сторінки в нашій історії. Впродовж віків український народ виборює свою волю, принципи та традиції.

✊Такі слова, як гідність, честь, свобода набули особливого значення і надзвичайного сенсу. Для України це не абстрактні поняття й не риторичні гасла. Бо це ті цінності й чесноти, за які сьогодні проливають кров кращі сини і доньки України.

🙏 🥀Сьогодні, з нагоди  Дня гідності та свободи керівництво Чуднівської громади  хвилиною мовчання та покладанням  квітів до пам’ятного знаку «Борцям за єдність та незалежність України» вшанували  Героїв Небесної Сотні та військовослужбовців, всіх, хто віддав і продовжує віддавати своє життя, боронячи рідну українську землю від ворога.

Учасники заходу пригадали історичне підґрунтя цього важливого державного свята – дві доленосні революції народної непокори 2004 і 2013 років. Наголосили на великій ціні, яку доводиться платити українцям за право вільно жити в своїй країні, за європейське майбутнє України.

Сьогодні той день, коли варто вшанувати, згадати і не дати бути забутими. Ніколи. Це наш обов'язок і наше завдання на все життя.