Активна молодь Чуднівської громади кавувала з міським головою

Дата: 22.11.2023 16:04

У вівторок, 21 листопада, у приміщенні міської ради відбувся захід «Чашка кави з міським головою», під час якого Чуднівський міський голова Віталій Войтко зустрівся з молодіжним активом громади.

Участь у зустрічі взяли представники молодіжної ради, активісти учнівської та студенстської молоді, а саме: Костянтин Шамрай, Антон Свідан, Софія Кучерук, Вадим Гончарук, Вікторія Корчук, Стас Любар, Юрій Артемчук, а також заступник міського голови з питань діяльності органів ради Ірина Кухар та начальник відділу культури, молоді та спорту Людмила Кучмій.

Спілкування за чашкою кави тривало понад дві години, упродовж яких обговорили важливі питання життєдіяльності громади та розвиток молодіжного руху у ньому.

Віталій Володимирович розповідав про діяльність міської ради, своє життя, роботу, місто, його людей, реалізовані й заплановані проекти, проблеми, цікаві і повчальні історії, жартував та відповідав на запитання.

Такий захід відбувся вперше, однак відтепер за потреби молоді такі зустрічі проводитимуться частіше.