Житомирська область

Реалізація проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я»

Дата: 23.11.2023 14:00
Кількість переглядів: 104

✍️ Розпочався другий рік реалізації проєкту USAID "Розбудова стійкої системи громадського здоров'я" у напрямку імунопрофілактики. На цей раз у восьми фокусних областях — Вінницькій, Івано-Франківській, Житомирській, Київській, Одеській, Чернігівській, Чернівецькій та Тернопільській — обрано по чотири територіальні громади. Протягом року проєкт надаватиме інформаційну та технічну підтримку вакцинальним кампаніям усім цим громадам.

📅 22 листопада в рамках цього етапу відбулась ознайомча зустріч з Чуднівською громадою Житомирської області за участю заступниці міського голови громади Ірини Кухар.

❤️Регіональна координаторка проєкту від ГС «Коаліція за вакцинацію» Анна Кухарук та регіональний експерт проєкту Олександр Зарицький презентували активу громади сам проєкт та результати попереднього року роботи, а також розповіли про те, як саме команда взаємодіятиме з різними стейкхолдерами від влади, освіти, охорони здоров’я та соціального захисту, щоб збільшити охоплення населення щепленнями і загальну прихильність до вакцинації.

📑 Тепер команда проєкту разом із представниками громади плануватиме спільну роботу: зустрічі, технічні втручання, розповсюдження інформаційних матеріалів та комунікаційні заходи, спрямовані на підвищення обізнаності населення про переваги вакцинації та покращення доступу до щеплень.

🎯Зазначимо, що фокусними громадами проєкту у Житомирській області також стали Баранівська ТГ, Звягельська ТГ та Станишівська.

_______________________________________

Проєкт Розбудова стійкої системи громадського здоров’я фінансується американським народом через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується організацією Пакт у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss TPH), Оверсіз Стратіджик Консалтінг (OSC), Європейський інститут політики громадського здоров’я - ЄІПГЗ та за участю Шкіл громадського здоров’я Університету Темпл, Університету Дрексель та Федерації охорони здоров’я Філадельфії (Temple/Drexel/HFP), а також громадської спілки «Коаліція за вакцинацію» на підтримку Міністерства охорони здоров'я України та Центру громадського здоров’я України