У Чуднівській громаді вшанували пам’ять жертв Голодоморів

Дата: 01.12.2023 13:37

Фото без опису24 та 25 листопада в м. Чуднів та населених пунктах громади були проведені скорботні заходи вшанування пам'яті жертв Голодомору в Чуднівській громаді. Відбулися локаційні церемонії вшанування пам'яті та покладання квітів, встановлення лампадок та символічних атрибутів до Пам'ятних знаків та могил жертв голодоморів 1932-33 під гаслом «ПАМ'ЯТАЄМО. ЄДНАЄМОСЯ. ПЕРЕМОЖЕМО». У заходах взяли участь керівники та працівники місцевого самоврядування, військовослужбовці, громадськість, молодь.

У Чуднівському міському будинку культури 25 листопада для молоді та жителів міста відбувся перегляд фільму "Гіркі жнива" про кохання двох українців у розпал Голодомору 1932-33 років.

Бібліотечними закладами громади було оформлено різноманітні тематичні книжкові виставки друкованих видань, приурочених до 90-річчя Голодомору 1932-1933 рр. в Україні «КОЛОСКИ ПАМ’ЯТІ», та проведені виховні заходи для дітей та молоді.

У Великокоровинецькому краєзнавчому музеї відбувся захід "Запалала свіча в Україні", присвячений вшануванню пам'яті жертв Голодомору. В заході брали участь учні 5-6-х класів Великокоровинецького ліцею, вчителі, жителі селища.