«Тримаємо спортивний фронт»

Дата: 01.12.2023 15:39

Під таким гаслом  24-25 листопада в м.Звягель відбувся відкритий міжобласний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків, приурочений Дню Свободи та Гідності. На турнір зібрались  борцівські команди Житомирщини та  запрошені дві команди з Рівненської області.  Змагання проводились серед юнаків старшої, середньої та молодшої вікових груп, а також серед дітей, яким виповнилось 6-7 років.

Під завершення спортивного року організатори турніру влаштували теплий прийом усім учасникам змагань. Це було справжнє спортивне свято для дітей.

Чуднівський край на змаганнях був заявлений вихованцями відділення греко-римської боротьби Чуднівської дитячо-юнацької спортивної школи (тренери-викладачі Юрій Артемчук та Михайло Тарасюк).

У результаті запеклих сутичок серед юнаків старшої вікової групи  чемпіоном змагань у ваговій категорії до 55 кг став чуднівчанин Максим Приходченко.

Максим Халмірзаєв (с.Вільшанка) став срібним призером у ваговій категорії до 75кг. Впевнено до своєї перемоги у ваговій категорії до 42 кг боровся Максим Павелко  (с.Дідківці), але травма не дозволила йому стати переможцем і він задовольнився бронзовою нагородою.

Серед юнаків середньої вікової групи Богдан Богайчук (м.Чуднів) зайняв друге місце, а Назар Катюжинський задовольнився третім місцем.

Бронзовим призером у своїй ваговій  категорії став Назар Боровик  (с.Дубище).

Волю до перемоги проявили молодші юнаки Рустам Велієв, Остап Мартинов (с. Карвинівка) та Максим Баранчук (с.Короченки).

Технічно грамотно провели свої поєдинки Максим Петрик, Ілля Кріпак, Ярослав Кучмій, Владислав Катюжинський, Олександр Горбачевський, Назар Пічугін.

Тренерсько-викладацький склад та вихованці  Чуднівської ДЮСШ висловлюють вдячність людям, завдяки яким було організовано участь у цих змаганнях. Це - благочинний настоятель Чуднівської Православної Церкви України Андрій Артемчук, депутат Чуднівської міської ради Анастасія Кравчук, місцеві приватні підприємці, меценати дитячого спорту Карен Арутюнян та  Віталій Пиньківський.

Дякуємо Збройним силам України за змогу тренуватися та брати участь у різних змаганнях у цей нелегкий для України час.

Слава Україні!

Михайло ТАРАСЮК