5 грудня - Міжнародний день волонтера

Дата: 05.12.2023 09:43

Сьогодні, відзначаючи Міжнародний день волонтера, як ніколи відгукується в серці це гідне покликання небайдужих людей.   З цієї нагоди висловлюю сердечні вітання та слова глибокої вдячності волонтерам Чуднівської громади.

Українські волонтери – люди з неймовірною силою духу, відчайдушні, чуйні, винахідливі. Вони нестримні в досягненні найголовнішої мети – забезпечити найнеобхіднішим, підтримати в боротьбі, врятувати. Ви – одні з тих, хто завжди є надійним тилом для військових, українців на окупованих територіях та для переселенців.

Дякую всім, хто в цей нелегкий час присвячує свій час та енергію для щирої допомоги іншим, не чекаючи подяк та винагороди.

Я від щирого серця вітаю вас з цим важливим та гідним святом та бажаю міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя.

Нехай ваші чисті серця, наповнені добротою та чуйністю, продовжують зігрівати всіх навколо.

міський голова     Віталій Войтко