Житомирська область

П’яте засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Чуднівської міської територіальної громади

Дата: 06.12.2023 16:09
Кількість переглядів: 133

05.12.2023 за підтримки Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»), ГО “ЕНДШПІЛЬ” та експерта Юрія Вдовенка, відбулося чергове п’яте засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Чуднівської міської територіальної громади до 2027 року та Плану заходів з її реалізації на 2024-2027 роки.

Учасники робочої групи разом з експертом працювали над найважливішим етапом розробки Стратегії, а саме над відбором пропозицій з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії. Робочою групою з розробки Стратегії було проведено відбір ідей проєктів, їх аналіз та ранжування за пріоритетами. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проєктів.