До уваги суб’єктів аквакультури!

Дата: 08.12.2023 11:36

Фото без описуДо уваги суб’єктів аквакультури! Своєчасно подавайте звітність за формою 1А - аквакультура (річна)!

Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Житомирській області (Житомирський рибоохоронний патруль) нагадує про необхідність подання суб’єктами аквакультури форми звіту 1А - аквакультура (річна) «Звіт про аквакультуру за 2023 рік».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», статті 5 Закону України «Про аквакультуру», наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 11.09.2023 № 1655 «Про затвердження форми звітності № 1А-аквакультура (річна) «Звіт про аквакультуру за 20__ рік» та інструкції щодо її заповнення, суб’єкти аквакультури, які здійснюють свою діяльність у сфері аквакультури повинні подавати звітну інформацію щодо обсягів виробництва продукції аквакультури в термін до 10 січня 2024 до Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Житомирській області за адресою: 10005, м.Житомир, пров. Гуйвинський, 6 або на електронну пошту: zht.rp@darg.gov.ua

Довідки можна отримати по телефону: тел.:+38 (067) 414-60-74 , тел/факс:+38 (0412) 24-57-81 тел/факс:+38 (0412) 24-57-61.

Водночас наголошуємо на веденні суб’єктами аквакультури спеціальних форм первинної документації, відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 19.06.2012 № 362 «Про затвердження спеціальних форм первинної документації для суб’єктів рибного господарства в галузі аквакультури».

Звертаємо увагу, що недотримання норм зональної рибопродуктивності та неподання зазначеного звіту свідчить про нецільове використання водойми, що є підставою для розірвання договору оренди водного об'єкта (ст. 51 Водного Кодексу України).