Віталій Войтко відвідав, з робочим візитом, Люблінський округ Республіки Польща

Дата: 11.12.2023 13:16

Фото без опису Нещодавно міський голова Чуднівської громади Віталій Войтко разом з представниками місцевого самоврядування Житомирської області та пожежниками побували з робочим візитом у Республіці Польща. 🚒
🔍Мета поїздки - обмін досвідом та зміцнення співпраці у сфері пожежної безпеки між Україною та Польщею.

🤝В ході візиту делегація мала можливість знайомитися з  організацією роботи польських добровільних пожежних бригад.

🤗Щиро дякуємо нашим польським партнерам  Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie, Oddział Wojewódzki ZOSP RP w Lublinie та пожежним підрозділам Люблінського повіту за теплий прийом та цікаву зустріч.