📢 Інформація від Центру надання адміністративних послуг Чуднівської міської ради Житомирського району Житомирської області

Дата: 14.12.2023 10:23

В Центрі надання адміністративних послуг Чуднівської міської ради Житомирського району Житомирської області надаються найбільш затребувані адміністративні послуги у сфері державної  реєстрації актів цивільного стану.

Станом на 13.12.2023 рік  зареєстровано 5 народжень  та 19 смертей.

Підставами для державної реєстрації народження є один із документів:

а) медичний висновок про народження, сформований в Реєстрі медичних висновків електронної системи охорони здоров’я;

бмедичне свідоцтво про народження (форма № 103/о);

в) медична довідка про перебування дитини під наглядом лікувального закладу (форма № 103-1/о).

Державна реєстрація народження дитини проводиться за місцем народження дитини або за місцем проживання її батьків чи одного з них.

Державна реєстрація народження проводиться за заявою про державну реєстрацію народження батьків дитини чи одного з них, а в разі смерті батьків або в разі, якщо вони з інших причин не можуть зареєструвати народження,- за заявою родичів, інших осіб, уповноваженого представника закладу охорони здоров’я, в якому народилась дитина або в якому наразі перебуває.

Підставами для державної реєстрації смерті є:

а) лікарське свідоцтво про смерть (форма № 106/о);

б) фельдшерська довідка про смерть (форма № 106-1/о);

в) лікарське свідоцтво про перинатальну смерть;

г) рішення суду про оголошення особи померлою;

ґ) рішення суду про встановлення факту смерті особи в певний час;

д) повідомлення державного архіву або органів Служби безпеки України у разі реєстрації смерті осіб, репресованих за рішенням несудових та судових органів;

е) повідомлення установи виконання покарань або слідчого ізолятора, надіслане разом з лікарським свідоцтвом про смерть.

Державна реєстрація смерті проводиться за заявою родичів померлого, представників органу опіки та піклування, працівників житлово-експлуатаційних організацій, адміністрації закладу охорони здоров'я, де настала смерть, та інших осіб.

Заява про державну реєстрацію актів цивільного стану формуються адміністраторами ЦНАП Чуднівської міської ради  за допомогою програмних засобів Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

Додаткову інформацію про проведення  державної реєстрації актів цивільного стану  можна отримати в ЦНАП Чуднівської міської ради                           (м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 146).

Чуднівської міської ради
Житомирського районуЖитомирської області!