14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2023 11:01

Фото без опису14 грудня в Україні вшановують героїчних та самовідданих людей, які ціною власного життя і здоров’я локалізувати аварію та врятували країну і світ від радіаційного забруднення внаслідок техногенної катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції у 1986 році.

Не минув біль Чорнобиля. І наш святий обов’язок сьогодні – пам’ятати про кожного, чию долю обпік чорнобильський вогонь, пам’ятати про тих, хто віддав життя, захищаючи планету.

Сьогодні, 14 грудня, біля пам’ятного знаку чорнобильцям-ліквідаторам відбулась церемонія покладання квітів, у якій взяли участь працівники державних установ та організацій, громадськість.

Присутні поклали квіти до пам’ятника, вшанували хвилиною мовчання тих, чиє життя відібрала наймасштабніша техногенна катастрофа.

Цей день вкотре нагадує про важливість особливих заходів безпеки у сфері використання атомної енергетики. Особливо зараз, коли Україна чинить спротив російському вторгненню, а окупанти погрожують усьому світові новою ядерною катастрофою.

Пам’ятаємо подвиг тих, хто зберіг життя мільйонам!