Чуднівська міська рада запрошує на роботу

Дата: 14.12.2023 13:29

Чуднівська міська рада запрошує на роботу

головного  спеціаліста служби у справах дітей

- громадянство України;

- вільне володіння державною мовою;

- вища освіта відповідного професійного спрямування (педагогічна та/або юридична) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста ;

- наявність стажу роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі  не менше 3 років, чи стажу роботи в інших сферах управління не менше 5 років.

Професійні вимоги:

Знання Конституції України; Сімейного кодексу України; Цивільного кодексу України; Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про охорону дитинства»; Постанов Кабінету Міністрів України: «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», «Про затвердження Положення про прийомну сім'ю», Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу, «Про затвердження Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей».

Технічні вміння: впевнене користування комп’ютером – рівень досвідченого користувача, досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point),

Вимоги до компетентностей:

-робота з великими обсягами інформації;

-ініціативність та надання пропозицій, їх аргументація та презентація;

-орієнтація на досягнення кінцевих результатів;

-ефективна робота в команді та координація з іншими представниками влади і органів місцевого самоврядування;

-здатність приймати зміни та змінюватись;

-особиста відповідальність;

-системність і самостійність в роботі;

-орієнтація на обслуговування;

-вміння працювати в стресових ситуаціях.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в секторі правової та кадрової роботи Чуднівської міської ради.

Для участі у співбесіді необхідно подати резюме на електронну адресу kadrumrada@ukr.net  або особисто в сектор правової та кадрової роботи Чуднівської міської ради за адресою вул. Героїв Майдану, 104.