Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, Придбання індивідуального обмундирування (Брюки тактичні, куртка камуфльована утеплена на флісі, куртка флісова, черевики з високими берцями «FOSSA», шапка флісова)

Дата: 19.12.2023 13:01

(відповідно до пункту 4постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

ДК 021:2015: 35810000-5 «Індивідуальне обмундирування» (Брюки тактичні, куртка камуфльована утеплена на флісі, куртка флісова, черевики з високими берцями «FOSSA», шапка флісова)

1. Замовник:

Назва замовника

Код за ЄДРПОУ

Місцезнаходження

вулиця Героїв Майдану, 104 м. Чуднів, Житомирський район,  Житомирська область

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками [прізвище, ім’я по батькові, посада та адреса, номер телефону, електронна адреса]

Уповноважена особа: завідувач сектору цифровізації та інформаційної діяльності Опрелянський Дмитро

13201, Житомирська область, Житомирський район, м. Чуднів, вул.Героїв Майдану, 104

тел. (097) 07-90-227

e-mail: 0970790227@ukr.net

2. Номер закупівлі в електронній системі закупівель Prozorro

UA-2023-12-20-009957-a

3. Предмет закупівлі:

Вид предмета закупівлі

Товар

4. Розмір бюджетного призначення за кошторисом та очікувана вартість предмета закупівлі (грн)

Розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до кошторису на 2023 рік, становить

199 675,00 грн. з ПДВ.

Очікувана вартість предмета закупівлі  - 199 675,00 грн. з ПДВ.

5. Кількість

35 комплектів

6. Термін виконання договору

до 31.12.2023року

6. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Очікувана вартість визначена відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженою наказом Мінекономіки від 18.02.2020 №275. Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься інформація про ціни на послуги, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в електронній системі закупівель “ProZorro” щодо аналогічних закупівель, та проводились ринкові консультації.