Привітання міського голови з Днем енергетики

Дата: 22.12.2023 08:25

Шановні працівники енергетичної галузі!

Вітаю вас із професійним святом − Днем енергетика, святом мужніх людей, які віддають всю свою енергію, сили, знання та вміння заради благородної справи − дарувати світло і тепло кожній оселі нашої громади.

Висловлюю слова щирої вдячності та поваги усім, хто присвятив цій сфері діяльності власне життя, усім, кому ми завдячуємо теплом і світлом у своїх домівках.

Бажаю безаварійної роботи, міцного здоров’я, достатку, благополуччя, мирного неба та успіхів у реалізації професійних завдань.

міський голова   Віталій ВОЙТКО