🌟 З Різдвом Христовим!

Дата: 24.12.2023 18:00

🌟 З Різдвом Христовим!

🤗 Різдвяні свята завжди були часом сімейного єднання, та цьогоріч, як і минулого року, за родинним столом багато кому не вистачатиме найдорожчих серцю. Хтось міцно тримає оборону на бойових позиціях, а Ангельське воїнство – охороняє нас з небес. Багатьох розділяють війна та кордони.

Це Різдво під час війни. Ми запам’ятаємо його саме таким. Підлими обстрілами українських населених пунктів і сміливою боротьбою наших Героїв.

🙏 Нехай Бог береже кожного українського воїна і дасть сил вистояти.

🔱Нехай Різдво Христове принесе те, про що мріють всі українці - МИР, перемогу та повернення додому всіх захисників.

Помолімося сьогодні за тих, хто зустрічає Святвечір зі зброєю в руках далеко від дому, і згадаймо тих, кого вже немає з нами🕯.

Христос рождається! 🌟
Славімо Його!