Адміністративний збір у сфері реєстрації місця проживання

Дата: 02.01.2024 13:39

Центр  надання адміністративних послуг  Чуднівської міської ради  Житомирського району Житомирської області повідомляє про те, що з 1 січня 2024 року змінився  розмір адміністративного збору у сфері реєстрації місця проживання.

За реєстрацію місця проживання  (у разі звернення протягом встановленого Законом терміну до 30 календарних днів з дня зняття з  реєстрації з попереднього місця проживання)  адміністративний збір сплачується  у розмірі - 45 гривень  42 копійки.

За реєстрацію місця проживання (у  разі звернення з порушенням встановленого Законом терміну  понад 30 календарних днів від дня зняття з реєстрації з попереднього місця  проживання) адміністративний збір сплачується у розмірі – 75 гривень 70 копійок.

За зняття із зареєстрованого місця проживання  адміністративний збір сплачується  у розмірі – 45 гривень 42  копійки.

У разі реєстрації місця проживання одночасно із зняттям з реєстрації з попереднього місця проживання  адміністративний збір сплачується  лише за одну адміністративну послугу.