У Чуднівській громаді здійснено першу реєстрацію народження дитини у 2024 році

Дата: 05.01.2024 12:36

Сьогодні, 5 січня, в Центрі надання адміністративних послуг Чуднівської міської ради відбулось урочисте вручення першого свідоцтва про народження дитини у 2024 році.

Відчувати радість бути батьками напевно одне з найкращих, що відбувається у житті кожної людини. Батьківство - одне з найскладніших завдань у світі, але це також і велике щастя.
   Міська рада та команда ЦНАП завжди рухаються вперед, прагнуть змін та ніколи не зупиняються на досягнутому. Нові комплексні послуги, найкращий сервіс, зручність, швидкість та доступність завжди були і є пріоритетом у діяльності ЦНАП.

Нехай всі наші дітки зростають під мирним небом на рідній українській землі!

Дякуємо, що користуєтеся нашими послугами!
Ми працюємо для Вас!

Що потрібно зробити після народження дитини?

Не пізніше одного місяця від дня пологів звернутися до ЦНАПу за місцем проживання одного з батьків або за місцем народження дитини для реєстрації народження дитини.

Які документи необхідно подати?

• Медичний документ, виданий закладом охорони здоров'я, який підтверджує факт народження дитини.
  • Паспорти батьків або одного із них (якщо запис про батька буде здійснюватися зі слів матері).
  • Документ, що підтверджує походження дитини від батька (свідоцтво про шлюб або спільна заява матері та батька дитини, або заява матері).

Як визначитися з ім’ям, прізвищем та по батькові дитини?

• Прізвище дитини визначається за прізвищем батьків. Якщо мати й батько мають різні прізвища, прізвище дитини визначається за їхньою згодою.
  • Ім’я дитини визначається за згодою батьків. Ім’я дитини, народженої жінкою, яка не перебуває у шлюбі, визначається матір’ю дитини.
  • По батькові присвоюється за власним іменем батька. Якщо батьківство дитини не визнано, по батькові визначається за іменем особи, яку назвала її батьком.