Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги

Дата: 12.01.2024 14:50

Заклади освіти Чуднівської міської ради долучаються до загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», який ініційований Президентом України Володимиром Зеленським.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» – це щорічні змагання серед учнів України з п'яти видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг, що передбачають п'ять етапів на різних рівнях: шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський.

Мета заходу – популяризація спорту серед дітей, залучення школярів до регулярних занять фізичною культурою і, що важливо, психоемоційна підтримка та налагодження соціальних контактів, адже проєкт пропонує не лише змагання, але й нові емоції, досвід та можливість бути частиною великої спортивної сім’ї.

Для ефективної співпраці залучено максимальну кількість учасників змагань, відділом освіти Чуднівської міської ради проведено організаційну нараду з учителями фізичної культури закладів освіти громади. Під час наради педагоги ознайомились із регламентами проведення змагань із окремих видів спорту, визначились з датами проведення зональних та фінальних змагань, суддівством.

Для участі у змаганнях зареєструвалися команди із 10 закладів освіти: 6 команд з баскетболу, 1 команда з спортивного орієнтування, 2 команди з черліденгу, 7 команд з футзалу, 9 команд з волейболу.

Офіційний сайт проєкту: https://scl.gov.ua/

Брифінг голови Житомирської обласної військової адміністрації https://www.youtube.com/watch?v=wh7aLQktpYg

Відділ освіти Чуднівської міської ради