Житомирська область

Футбольна команда Чуднівської ДЮСШ здобула перемогу у відкритому дитячо-юнацькому турнірі з міні-футболу «Кубок міста Звягеля»

Дата: 17.01.2024 18:22
Кількість переглядів: 164

Чуднівська дитячо-юнацька спортивна школа активно розпочала 2024 рік, демонструючи високі результати у змаганнях.

6 січня 2023 року футбольна команда 2012-2013 р.н. Чуднівської ДЮСШ (тренер-викладач Юрій Чорний) взяла участь у дитячо-юнацькому турнірі з міні-футболу «Кубок міста Звягеля» серед дітей 2012-2013 р.н.

Змагання проводилися у м. Звягель, в яких взяли участь 8 команд з Житомирської області. Учасники турніру змагалися за коловою системою згідно із  правилами проведення змагань з футболу.

За результатами зустрічі переможцем у турнірі стала команда Чуднівської дитячо-юнацької спортивної школи.

Друге місце посіла команда ДЮСШ з смт Полонне, третє місце — команда «Полісся» з Житомира.

Всі команди-учасники нагороджені дипломами та призами, а переможці — кубком.

Вітаємо наших футболістів, бажаємо нових досягнень і перемог на славу нашої громади та України!

Відділ культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради