Житомирська область

У Чуднівській громаді відбулися заходи до Дня Соборності України

Дата: 22.01.2024 16:14
Кількість переглядів: 124

Щороку 22 січня Україна відзначає День Соборності. Саме цього дня був ухвалений Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. У січні 1919 року, усвідомлюючи свою велику відповідальність перед майбутніми поколіннями, українці засвідчили прагнення рухатися власним шляхом і перед усім світом заявили: соборній та незалежній Україні – бути.

З нагоди відзначення державного свята та з метою вшанування пам’яті тих, хто боровся за демократію, волю і єдність України, 22 січня у Чуднівській громаді проведено ряд патріотичних заходів.

Сьогодні Україна продовжує боротьбу за незалежність і соборність. Тому, саме зараз надзвичайно важливо усвідомлювати, що тільки разом, собором можливо захистити і зберегти Україну, досягти миру і розвитку.

Нехай віра в демократичну, соборну й економічно багату Україну надихає нас на нові звершення заради нашої країни, нашої громади і наших людей!