22 січня – День Соборності в Україні. Схід і Захід разом

Дата: 23.01.2024 10:04

З метою національно-патріотичного виховання громадян та відзначення 22 січня 2024 року 105 річниці від Дня проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в Україні у Житомирському районному секторі № 10 філії Державної установи «Центр пробації» в Житомирській області для підоблікових був проведений захід: «Цей день в історії державотворення України» з переглядом історично – правового матеріалу, який поглиблює розуміння правового фундаменту заснування і розвитку нашої країни, значимість підписання історико-правових документів.

Також присутні були залучені до створення окопних свічок для наших воїнів, які й у сьогоденні виборюють нашу свободу, адже наша єдність це і є наша зброя і тільки разом ми маємо можливість дійти до перемоги.

Олена КОНОНЧУК

В.о. начальника Житомирського районного сектору №10