Координатора Активних парків Чуднівської громади відзначили подякою Міністерства молоді та спорту України

Дата: 23.01.2024 11:28

Координатора Чуднівської громади Активних парків Юрія АРТЕМЧУКА відзначено подякою Міністерства молоді та спорту України за вагомий особистий внесок у розвиток соціального проєкту «Активні парки - локації здорової України», популяризацію здорового способу життя, залучення громадян до активного відпочинку, впроваджування та залучення громадських організацій фізкультурно - спортивної спрямованості сучасних форм, методів і засобів фізкультурно-спортивної роботи.

Вітаємо Юрія АРТЕМЧУКА з відзнакою та бажаємо й надалі займати активну позицію та, в свою чергу, теж висловлюємо вдячність за популяризацію та підтримку спорту у Чуднівській громаді.

Відділ культури, молоді та спорту

Чуднівської міської ради