Обстеження пунктів незламності на території Чуднівської громади

Дата: 26.01.2024 16:26

Фото без опису⚡️Пункт незламності – важливе місце, яке забезпечує безпеку та комфорт громадянам у разі тривалої відсутності електроенергії.
📑На виконання доручення ГУ ДСНС у Житомирській області з метою вжиття заходів щодо функціонування пунктів незламності, інспекторський склад ЖРУ спільно з представником сектору цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Чуднівської міської ради здійснили обстеження пунктів незламності на території Чуднівської громади.
        Під час огляду особливу увагу звертали на дотримання вимог пожежної безпеки при влаштуванні й експлуатації генераторів, електричних мереж, обладнання та недопущення випадків перевищення допустимого струмового навантаження при підключенні нових споживачів, а також надавався порядок дій при отриманні сигналу «Повітряна тривога».🚨