Міський голова Віталій Войтко провів круглий стіл за участю представників Державної установи "Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб міністерства охорони здоров'я України"

Дата: 30.01.2024 15:01

Сьогодні, 30 січня, міський голова Віталій Войтко провів зустріч у форматі круглого столу за участю спеціалістів Житомирського районного відділу та Чуднівського відділення Державної установи "Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб міністерства охорони здоров'я України".

На зустрічі були обговоренні питання захворюваності населення громади на грип, ГРВІ та COVID -19. Доведений до відома «Комплексний план проведення організаційних, профілактичних  та протиепідемічних заходів в між епідемічний період та під час епідемічного сезону захворюваності на грип та ГРВІ серед населення територіальних громад Житомирського району»  затверджений рішенням Житомирської  районної комісії з питань ТЕБ та НС .

Одним із питань обговорення було проведення заходу «Точка здоров’я» з метою надання населенню громади роз’яснювальної, санітарно-освітньої роботи з проблем профілактики, попередження інфекційних та неінфекційних захворювань.

Була надана наглядна інформація у вигляді плакатів, буклетів, брошур тощо.

Зустріч пройшла у дружній, доброзичливій обстановці.