Вітаємо переможців ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів!

Дата: 31.01.2024 13:45

Фото без описуЗа результатами ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії серед учнів 10-х та 11-х класів Житомирської області, учениця КЗ “Чуднівський ліцей” Швець Вероніка здобула диплом ІІІ ступеня. Також диплом ІІІ ступеня обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики отримала Міцик Поліна учениця 7 класу КЗ “Чуднівський ліцей”.

Педагогічними керівниками ліцеїстів є вчителі астрономії Макушина Галина В’ячеславівна та математики Качоровська Ніна Миколаївна. Вітаємо наших переможців. Бажаємо нових цікавих проектів та перемог!