Відбулося засідання Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку

Дата: 01.02.2024 10:13

Фото без опису30 січня відбулося засідання Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Чуднівської міської територіальної громади за участю експертів з просторового планування Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

📢 На засіданні розглянули  проєкт Протоколу Стратегічної сесії з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Чуднівської міської територіальної громади та обговорено подальші кроки підготовчого етапу розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Чуднівської міської територіальної громади після погодження Протоколу Стратегічної сесії з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Чуднівської міської територіальної громади.

👥 До обговорення даних питань долучилися  всі присутні члени робочої групи,   активно надаючи  свої зауваження та пропозиції.

📑 У підсумку погодили Протокол Стратегічної сесії з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Чуднівської міської територіальної громади з доповненнями від Владислава Лиманця.