Адміністративний збір за надання відомостей з Державного земельного кадастру

Дата: 01.02.2024 16:44

Фото без опису✍️Адміністративний збір за надання відомостей з Державного земельного кадастру.
    Відповідно до частини другої статті 41 Закону України «Про Державний земельний кадастр» за надання відомостей з Державного земельного кадастру справляється адміністративний збір.
     З 1 січня 2024 року адміністративний збір становить:
а) за витяг з Державного земельного кадастру про:
    земельну ділянку – 151 грн. 40 коп.;
    обмеження у використанні земель – 166 грн. 54 коп.;
    землі в межах адміністративно-територіальних одиниць – 181 грн. 68 коп.;
    меліоративну мережу, складову частину меліоративної мережі – 151 грн. 40 коп.;
б) за довідку, що містить узагальнену інформацію про землі (території) –181 грн. 68 коп.;
в) за викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану) – 90 грн. 84 коп.;
г)  за виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру не з вини органу, що здійснює його ведення – 30,28 грн.

За надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, що містить відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, додатково сплачується адміністративний збір за надання інформації з цього реєстру  - 80 грн.

За отриманням вищезазначених послуг звертайтеся до центру надання адміністративних послуг Чуднівської міської ради Житомирського району Житомирської області.