Відбулося засідання виконавчого комітету Чуднівської міської ради

Дата: 02.02.2024 13:41

Фото без опису➡️ Сьогодні, 2 лютого 2024 року відбулося засідання виконавчого комітету Чуднівської міської ради  під головуванням міського голови Віталія Войтка.
У ході засідання було розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.
Всього було винесено 24 питання на порядок денний, зокрема:

1. Про звіт поліцейських офіцерів громади сектору взаємодії з громадами відділу поліції   Житомирського РУП  капітана поліції Музичука Б.О. та капітана поліції Нестеровського І.М.
  2. Про  виконання  Програми  роботи  з  обдарованою  молоддю на 2022-2023 роки.
  3. Про  виконання  Програми  організації  харчування в закладах   освіти  Чуднівської  міської  ради на 2022-2023 роки.
  4. Про   виконання Програми організації підвезення учнів та педагогічних працівників  загальноосвітніх  навчальних закладів  до місць навчання, роботи і у зворотному напрямку на 2022-2023 роки.
  5. Про  затвердження  Положення  про  преміювання  здобувачів освіти, які виявили  вагомі досягнення, та педагогів, які їх підготували.
  6. Про хід виконання  Програми оздоровлення та відпочинку дітей Чуднівської міської територіальної громади на 2023-2025 роки протягом 2023 року.
  7. Про  виконання Програми підтримки та розвитку вторинної спеціалізованої медичної допомоги громади на 2022-2023 роки .
  8. Про  виконання   Програми підтримки та розвитку первинної    медико-санітарної допомоги Чуднівської міської територіальної   громади на 2022-2025 роки  протягом 2023 року.
  9. Про хід виконання Програми забезпечення громадян громади життєво необхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2022-2025 роки     протягом 2023 року.
  10. Про хід виконання Програми забезпечення виконання депутатських повноважень  депутатами  Чуднівської  міської  ради у 2023-2025 роках протягом 2023 року.
  11. Про хід виконання Програми розроблення містобудівної та землевпорядної документації  Чуднівської  міської  ради  на  2022-2025 роки  протягом  2023 року.
  12. Про  хід  виконання Програми  з  проведення  інвентаризації  земель комунальної  власності  на  території  Чуднівської  міської  ради   на   2022-2024 роки  протягом  2023 року.
  13. Про затвердження  акту по відшкодуванню збитків Чуднівській територіальній громаді.
  14. Про новий склад комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій міської ради.
  15. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 31.03.2023 №85 «Про утворення місцевої державної надзвичайної протиепізоотичної комісії Чуднівської міської територіальної громади».
  16. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чуднівської міської ради від 13.05.2021 року № 102 «Про взяття на квартирний облік гр. Гонишнюка А.М.».
  17. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чуднівської міської ради від 12.09.2023 року № 178 «Про взяття на квартирний облік гр. Пенькової О.Л.».
  18.  Про зняття з квартирного обліку гр. Павлюка О.А.
  19.  Про зняття з квартирного обліку гр. Прокопенка М.П.
  20. Про зняття з квартирного обліку гр. Хімічук І.О.
  21. Про впорядкування черги та затвердження списку осіб, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Чуднівської міської ради.
  22. Про продовження договору оренди з ТОВ «МАЛІКС-МЄД».
  23. Про внесення змін до Переліку суспільно корисних робіт, що виконуються в умовах воєнного стану на території  Чуднівської міської територіальної громади.
  24. Різне.