В установах громади встановили контейнери для роздільного збору сміття

Дата: 02.02.2024 17:00

Фото без опису⏰  У трьох установах Чуднівської громади встановили картонні контейнери для роздільного збору сміття.
Такі контейнері встановлено у приміщеннях  адмінбудівлі (вул.Героїв Майдану 125), ЦНАП Чуднівської міської ради та КЗ "Чуднівський ліцей".

🗑Ця ініціатива стала можливою завдяки проєкту «Підтримка реалізації системи управління відходами на місцевому рівні», який ГО «Еколтава» впроваджує за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» в громадах-партнерках проєкту, в тому числі в Чуднівській громаді.

♻️Одержані комплекти картонних контейнерів для для збору скла, пластику та паперу слугуватимуть для наших жителів інструментом для формування хорошої  звички сортування відходів та збереження природних ресурсів.

Відділ  комунальної власності та житлово-комунального господарства