У Чуднові відбулись змагання «Кубок з футзалу на призи Чуднівської територіальної громади»

Дата: 05.02.2024 16:44

Фото без опису4 лютого у Чуднові в спортивній залі ДЮСШ пройшли змагання з футзалу на призи Чуднівської територіальної громади.

Організаторами турніру є відділ культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради та Чуднівська міська асоціація футболу.

В турнірі взяли участь 6 футбольних команд Чуднівської громади:  «Тетерів», «ДЮСШ 1», «ДЮСШ 2», «Дракони», «Туз», «В/ч А1979».

Змагання пройшли зі справжнім спортивним азартом та позитивними емоціями. Була запекла боротьба та цікаві протистояння.

Переможцем змагань стала футбольна команда в/ч А-1979, друге місце посіла футбольна команда «ДЮСШ 1», третє – ФК «Дракони».

Переможці і призери спортивних змагань нагороджені дипломами відділу культури, молоді і спорту Чуднівської міської ради та кубками.

Вітаємо всіх учасників змагань та бажаємо подальших спортивних перемог!

Відділ культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради