Депутати Чуднівської міської ради спрямували 6,4 млн грн на підтримку ЗСУ

Дата: 06.02.2024 17:40

31 січня, відбулося пленарне засідання чергової 34-ї сесія 8-го скликання Чуднівської міської ради, на якій було ухвалено ряд стратегічних рішень, що стосуються розвитку та підтримки різних сфер життя міста.
   🇺🇦 У фокусі уваги депутатів – підтримка Збройних Сил України.
Згідно з ухваленим рішенням, на потреби окремих військових частин за їхніми запитами буде виділено 3 млн. 960 тис. грн. За це проголосували 18 депутатів.
      Міський голова Віталій Войтко зазначив, що допомагати Збройним силам України - наш обов'язок. Ці кошти підуть на придбання квадрокоптерів, автомобілів, та інших необхідних матеріалів й обладнання, які на фронті допоможуть нищити ворога та зберігатимуть життя українців».
    💰2 млн 500 тис. грн виділили Захисникам/Захисницям України, які беруть безпосередню участь у здійснення заходів із забезпечення національної безпеки та охорони.
     3 млн. грн виділили на одноразову матеріальну допомогу на встановлння пам’ятників загиблим(померлим) Захисникам України.
Майже 800 тис. грн виділено на капітальний ремонт в укриття КЗ «Чуднівський ліцей».
Крім того, працівниками міської ради було організовано збір коштів та передано черговий медичний вантаж  для підтримки здоровʼя наших військових.
🤝Безмежно дякуємо та віримо в ЗСУ! Наближаємо перемогу разом!