Податкова інформує: Запрацювала електронна черга. Як можна записатися на прийом в ЦОП?

Дата: 07.02.2024 13:32

Державна податкова служба України продовжує перетворення на цифровий сервісний орган. Внаслідок оновлення і модернізації програмно-апаратного комплексу Контакт-центру ДПС запроваджено дистанційний запис для отримання послуг у Центрах обслуговування платників (далі – ЦОП) – електронну чергу.

Платники податків Житомирщини мають можливість звернутись до Контакт-центру ДПС, щоб здійснити попередній запис, обрати необхідну адміністративну послугу та визначити зручні дату і час візиту, не витрачаючи зайвого часу на очікування в черзі.